PRACOWNIA KREATYWNA

 


DEKORACJE ŚLUBNE|PAPETERIA|RĘKODZIEŁO|ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Aktualności

2 grudnia 2019

 

Choinka mniej standardowa

Czy Wam Święta Bożego Narodzenia również kojarzą się ze świeżą zielenią iglastych gałązek sosny i intensywnym zapachem lasu? Tak, tak... To typowy zapach zbliżających się wielkimi krokami Świąt. Myślę, że w każdym domu pojawi się taka tradycyjna choinka, która mimo swojego uroku po 3-4 tygodniach niestety zrzuci swoje igły. Pamiętajcie, jednak aby swoje bożonarodzeniowe choinki kupować u sprawdzonego źródła/szkółkarza oraz pod żadnym pozorem nie wycinać ich z naturalnych siedlisk ich bytowania!

Ja, mam dla Was propozycję choinki bezigielnej, w postaci wertykalnej dekoracji. Całość mierzy 50cm i jest stylizowana na naturalistyczną formę ozdoby wewnętrznej. Oczywiście nie zastąpi ona tradycyjnej choinki, ale wzbogaci Wasze domy o niepowtarzalne akcenty świąteczne...

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pracownia kreatywna

3 grudnia 2019

Tablice powitalne, czyli efektowne witacze Gości

Każda uroczystość zaślubin jest wyjątkowa, urządzona w wybranym stylu lub motywie przewodnim. Niejednokrotnie będąc gościem weselnym, zwracałam uwagę na wystrój kościoła i sali bankietowej oraz na detale, które tak naprawdę "robią całą robotę". Wiadomo, że bazą całokształtu są elementy neutralne, pasujące do wielu stylów, takie jak białe obrusy, pokrowce na krzesła, zastawa stołowa itp., które to przecież są na wyposażeniu sal bankietowych. O dodatki najlepiej zadbać na własną rękę, by przeżyć ten dzień tak, jak to sobie wymarzyliście.

Tablice powitalne są ukłonem w stronę Gości, bo poniekąd to dla nich organizuje się wesele. Warto więc uszanować ich przybycie i zastanowić się nad takimi tablicami, które zapewne będą przyjęte z aprobatą. Świetnym rozwiązaniem jest jeden motyw ślubny, który mógłby się przewijać na zaproszeniach, winietkach, zawieszkach na alkohol, a także na opisywanych tablicach. Widać wtedy, że wesele zorganizowane było w sposób uporządkowany oraz jednolity.

Tablice 50x70cm z motywem roślinnym wraz ze stelażami można wypożyczyć w Pracowni kreatywnej. Istnieje również możliwość spersonalizowania tablic lub zaprojektowania ich na specjalne zamówienie zgodne z gustem Pary Młodej.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Pracownia kreatywna

 

6 grudnia 2019, Mikołajki

 

Światło, jako czynnik kształtujący estetykę otoczenia
 
Światło jest niezbywalnym elementem występującym w przyrodzie. To poniekąd dzięki niemu rozgraniczamy dobę na dzień i noc. Szczególnie światło sztuczne ma wpływ na estetykę otoczenia, zwłaszcza po zmierzchu, ponieważ kreuje odbiór przestrzeni i podnosi jego walory niedoceniane za dnia. Co więcej, nadaje ono niepowtarzalny klimat miejscom, w których występuje, gdyż pomaga budować emocje oraz co ważne, wydobywa kształty, barwy oraz podkreśla ich struktury.
A zatem, światło zawsze wzbogaca lub potrafi całkowicie odmienić charakter aranżacji. Dotyczy to tak naprawdę wielu dziedzin. Osobiście, na etapie mojej działalności, w którym obecnie się znajduję, ma to istotne znaczenie w dwóch aspektach: dotyczących dekoracji ślubnych oraz w branży architektury krajobrazu...
Dziś Pracownia wzbogaca się o cztery, niemal ośmiometrowe girlandy świetlne, których zadaniem będzie podkreślenie piękna otoczenia i dekoracji sal bankietowych, wnętrz kościołów lub przestrzeni otwartych (np. podczas plenerowych ślubów/uroczystości w patio bądź ogrodzie). Prezentowane oświetlenie można wykorzystać jako dopełnienie głównego punktu świetlnego lub jako samodzielną iluminację. Każdy ze sznurów zaopatrzony jest w 25 szklanych żarówek, montowanych na solidnych czarnych kablach. Żarówki są oddalone od siebie co 30cm, przez co girlanda jest bogata i dobrze zaopatrzona w źródła światła. Plus stanowi fakt, iż girlandy można łączyć ze sobą, tworząc ponad trzydziestometrowy świetlny sznur. Ja jestem na TAK! Całość wyraźnie definiuje motyw loftowy, toteż uważam, że girlandy doskonale wpiszą się w styl boho, rustykalny, naturalistyczny, vintage oraz industrialny. Jak widać zastosowań takiego oświetlenia jest multum! Dlatego też, bardzo mi miło informować Was o możliwości ich wypożyczania, jako dekoracji głównej lub dopełniającej.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Pracownia kreatywna

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

W kilku słowach o Pracowni kreatywnej

Kreowanie i dekorowanie przestrzeni, zarówno zamkniętych, jak i tych krajobrazowych, są istotnym działaniem wpływającym na podwyższenie estetyki otoczenia.

Pomogę Ci zadbać o to, abyś czuł(a) się w nich wyjątkowo!

Jeśli chcesz o coś zapytać lub złożyć zamówienie, napisz lub zadzwoń! Świadczone przeze mnie usługi mają charakter indywidualny. Dostosuję ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Przydatne informacje